Krivaja i Krajina podijelili bodove u Zavidovićima

Rukometašice Krivaje i Krajine iz Cazina danas su u okviru drugog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrale susret bez pobjednika. Susret odigran u Zavidovićima završen je rezultatom 30:30 (14:14).

Susret su bolje otvorile gostujuće rukometašice koje serijom 0:4 u jedanaestoj minuti susreta stižu do tri gola prednosti 2:5.

Jurile su Krivajašice zaostatakse do 23. minuta kada domaća ekipa stiže do preokreta rezultata 11:10.

Naredne minute pripale su gošćama koje serijom 0:4 ponovo stižu na tri gola prednosti. Posljednje dvije minute prvog dijela koristi domaća ekipa koja serijom 3:0 stiže do poravnanja rezultata pa se na odmor odlazi kod rezultata 14:14.

U nastavku susreta dosta ujednačenija borba na obje strane, igralo se gol za gol a i jedna i druga momčad imale su rezultatsku prednost. Susret je na kraju završen neriješenim rezultatom 30:30.

Najefikasnije u redovima Krivaje bile su Mačak Ajna sa osam te Bašić Sara i Topčić Azra sa po šest postignutih pogodaka.

Kod Krajine Džakmić Amela bila je najefikasnija sa deset postignutih pogodaka dok je Hušić Adelisa dodala šest.